Klinická podpora

Objevte vědecké důkazy, jak kalíšek pomáhá s početím.

FERTILILY kalíšek pomáhá párům neinvazivně otěhotnět v pohodlí domova. Je vyroben z měkkého silikonu bez hormonů a zavádí se po pohlavním styku na podporu přiblížení spermií k děložnímu čípku, čímž se zvyšují šance na početí.

Fertilily - klinicky prokázáno
FERTILILY kalíšek byl klinicky testován a bylo prokázáno, že zvyšuje šance na početí o +48 %.
Fertilily - 1.5x pravděpodobnost

V samostatném dotazníku jsme se zeptaly 201 žen na zkušenost s užíváním kalíšku. 89 % žen bylo s Fertilily obecně spokojeno, 86 % žen považovalo kalíšek za snadno ovladatelný a 88 % považovalo kalíšek za pohodlný při nošení. Kalíšek získal v průměru 4,4 z 5 hvězdiček.

Snadnepouziti
Pohodli
Spokojenost

Cervikální kalíšky se běžně používají pro posílení a podporu plodnosti. Primárním účelem těchto zařízení je fyzicky umístit ejakulát co nejblíže k čípku, aby se maximalizovalo množství spermií, které proplouvají cervikálním hlenem(1).

Bylo prokázáno, že cervikální kalíšky významně zvyšují počet spermií vstupujících do cervikálního hlenu o více než 300 % (2).

O >300 % VÍCE SPERMICKÝCH BUNĚK VSTUPUJE DO CERVIKÁLNÍHO HLENU

Sperma

Zvýšená koncentrace spermií v cervikálním hlenu má příznivý vliv na možnost početí (3). Pár s vysokou penetrací spermií a cervikálního hlenu, má výrazně vyšší šanci na početí po 6 měsících, než páry s nízkou mírou penetrace (29,1 % vs. 2,3 %).

„Dokonce i u párů s normální kvalitou spermií muže bylo dosaženo výrazně více těhotenství, když byla penetrace [cervikálního hlenu] dobrá“(4) .

FERTILILY kombinuje známé výhody kalíšků se snadným používáním a pohodlím, aby párům pomohl podpořit plodnost a nenarušuje žádný z přirozených procesů početí(5,6).

Přečtěte si více o vědeckém pozadí bezpečnosti a účinků FERTILILY v publikaci klinických výsledků v časopise Journal for Pregnancy and NewBorn Care:

Výrobek je pohodlný, snadno se používá a nenarušuje romantiku a intimitu okamžiku.

Přestože FERTILILY kalíšek nemá přímý vliv na ovulaci nebo jiné faktory, které mohou ovlivnit plodnost, prokazatelně zvyšuje šanci na otěhotnění u jinak zdravých párů. FERTILILY byla vyvinuta ve spolupráci s evropskými gynekology a specialisty na plodnost.

RECENZE

Vyzkoušeli FERTI·LILY

1) Diamond, Michael P., et al. “Pregnancy following use of the cervical cup for home artificial insemination utilizing homologous semen.” Fertility and sterility 39.4 (1983): 480-484

2) Pelekanos, MICHAEL J. (2015). Postcoital Sperm Assessment Comparative Study. Surgical technology international 27, 184-190.

3) Alexander, Nancy J. “Evaluation of male infertility with an in vitro cervical mucus penetration test.” Fertility and sterility 36.2 (1981): 201-208.

4) Eggert-Kruse, Waltraud, et al. “Prognostic value of in vitro sperm penetration into hormonally standardized human cervical mucus.” Fertility and sterility 51.2 (1989): 317-323.

5) FERTI·LILY Conception Cup Usability study, 2018.

6) Mahony, M. C. (2001). Evaluation of the effect of a cervical cap device on sperm functional characteristics in vitro. Andrologia, 33(4), 207-213.